Zdajemy sobie sprawę, że kosmetyka samochodów to nie tylko umycie samochodu i jego wysuszenie. Obecnie wielu posiadaczy samochodów, nie tylko tych nowych, drogich, czy cennych i zabytkowych zdaje sobie sprawę i stara się dbać o swoje pojazdy jak najlepiej. Warto przekazać swoje auto w ręce profesjonalistów.

Mycie i kosmetyka auta to nie tylko ogólnie pojęte umycie pojazdu, woskowanie czy polerowanie i odkurzenie wnętrza. W dzisiejszych czasach to najnowocześniejsze technologie – w tym nano technologia.

Auto detailing

Auto detailing – czyli profesjonalna kosmetyka aut to zdecydowanie najlepszy sposób na odnowienie i zabezpieczenie samochodu. Nasze doświadczenie oraz wspomniane wcześniej urządzenia i najlepsze produkty pozwalają na przywrócenie autom ich pierwotnej świetności i pięknego wyglądu.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie kosmetyki aut, detailingu. Z wielką chęcią, do tego profesjonalnie i środkami z najwyższej półki car detailingu zajmiemy się Państwa samochodem. Można zlecić nam nie tylko polerowanie lakieru, czy renowację skórzanej tapicerki wnętrza auta. Profesjonalnie wyczyścimy wnętrze, wykonując usługę prania tapicerki samochodowej.