Jeśli chcą Państwo zlecić naprawę lakierniczą swojego samochodu i szukają sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy, to trafiliście w dobre miejsce. Jako doświadczona firma zajmująca się kompleksowymi naprawami, możemy zagwarantować naprawę lakierniczą pojazdu na najwyższym poziomie.

Do naszych atutów należy zaliczyć przede wszystkim to, że doskonale znamy proces naprawy lakierniczej i pracujemy zgodnie z najnowszymi technologiami. Nasza firma rozwija się, dlatego też można być pewnym, że nasza praca będzie na najwyższym poziomie. Rzetelnie przeprowadzona naprawa sprawi, że będą Państwo mogli cieszyć się z przywróconego wyglądu samochodu.

Pewni swoich umiejętności

Nasza firma nie osiada na laurach, stale doskonalimy nasze umiejętności, biorąc czynny udział w szkoleniach, które są realizowany w centrum szkoleniowym PPG Industries. Uzyskane certyfikaty zaświadczają o naszych umiejętnościach i pozwalają nam na wykonywanie prac na najwyższym poziomie.

Jakość naszej pracy może być zagwarantowana dzięki zastosowaniu produktów najwyższej jakości w branży lakierniczej. Pracujemy na materiałach oraz narzędziach renomowanych firm, w tym m. in.: Nexa Autocolor (wodny system mieszalniczy), 3M, Norton, Meguiars, Iwata oraz Festool. Profesjonalne materiały i narzędzia w połączeniu z naszym doświadczeniem i wiedzą stanowią o jakości naszej pracy. Fakt, że zlecane są nam naprawy także drogich, sportowych aut, czy zabytkowych pojazdów jest potwierdzeniem naszej rzetelności i znajomości procesu poprawnej usługi lakierniczej.

Lakierowanie oraz suszenie pojazdu i elementów odbywa się w profesjonalnej kabinie lakierniczej.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz kontaktu z nami.