Udział w wypadku czy zwykłej stłuczce niestety niesie za sobą sporo różnych konsekwencji. Zdecydowanie najważniejsze jest życie oraz zdrowie wszystkich uczestników zdarzenia. Uwaga musi się także skupić na uszkodzonym samochodzie. Brak możliwości dalszego użytkowania samochodu to dla wielu czarny scenariusz.

Można jednak bardzo sprawnie przebrnąć przez proces likwidacji szkody. Poniżej opisujemy, w jaki sposób łatwo i szybko uporać się z problemem.

Doświadczenie to nasz atut

Firma Hagno – kompleksowe naprawy powypadkowe zajmie się naprawą pojazdu zarówno w formie bezgotówkowej, jak i gotówkowej. Przeprowadzimy dla Państwa kompleksową naprawę pojazdu osobowego oraz dostawczego.

Jako doświadczona firma współpracujemy z wieloma ubezpieczalniami oraz jesteśmy w stanie zapewnić naprawę na najwyższym poziomie. Naszym zadaniem jest przywrócić pojazd do stanu w jakim był przed wypadkiem na częściach oryginalnych i zgodnie z technologią warsztatową producenta. Na każdym etapie naprawy można sprawdzić stan prac.

Co oferujemy w zakresie kompleksowej obsługi?

  • holowanie samochodu
  • zgłoszenie szkody
  • samochód zastępczy z OC sprawcy
  • przeprowadzenie oględzin powypadkowych
  • zamówienie oryginalnych części zgodnie z kosztorysem
  • wykonanie naprawy zgodnie z technologią warsztatową producenta
  • wykonanie oględzin ponaprawczych
  • wydanie auta klientowi
  • rozliczenie faktury za naprawę z ubezpieczalnią

Bezgotówkowa naprawa z polisy OC sprawcy oraz AC to najwygodniejsza forma naprawy dla klienta. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, ograniczając Państwa czas i zaangażowanie do minimum, a także zapewnimy pełne wsparcie na każdym z etapów likwidacji szkody.

Rozliczamy szkody OC oraz AC wielu firm ubezpieczeniowych dostępnych na polskim rynku, w tym m. in.: PZU, MTU, Warta, Ergo Hestia, Generali, Allianz, Aviva, Uniqa, Compensa, Link 4, Liberty Direct, Axa, Benefia, Inter Risk, Proama.

Gwarancja na naprawy

Jesteśmy pewni naszej wiedzy i umiejętności, dlatego w połączeniu z zastosowaniem pełnej technologii marki Nexa Autocolor możemy udzielać dwuletniej gwarancji na wykonywane przez nas naprawy.

Za naszą jakość realizacji świadczyć mogą liczne opinie zadowolonych klientów. Naszym celem jest, aby oprócz profesjonalnie naprawionego pojazdu, cały proces wykonania realizacji był dla klienta jak najmniej uciążliwy i przejrzysty.

Oferujemy także możliwość skorzystania z auta zastępczego z OC sprawcy – na koszt ubezpieczyciela. Jest to dla Państwa bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu na czas naprawy otrzymuje się auto zastępcze. Zapewnimy załatwienie wszelkich formalności z ubezpieczalnią w zakresie zwrotu kosztów za pojazd zastępczy.